1. Msze św. w tym tygodniu: Rudki: wtorek – godz. 17.00; Laski Wałeckie w środę – godz. 17.00; Dębołęka w czwartek o 17.00 (popogrzebowa) i w piątek o 17.00 (popogrzebowa) w sobotę  msza w Rudkach o godz. 9.00 i 14.00. Nie będzie mszy niedzielnej w Laskach Wałeckich. 
  2. Pozostał tydzień do rozpoczęcia nowego roku szkolno – katechetycznego. Uroczyste rozpoczęcie odbędzie się w poniedziałek 3 września. Za tydzień przed mszami będzie więc okazja do spowiedzi (zachęcam zwłaszcza dzieci i młodzież do skorzystania z tego sakramentu) O mszach rozpoczynających nowy rok szkolno -katechetyczny poinformuję za tydzień.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca – jednak chorych i starszych z posługą sakramentalną odwiedzę w drugą sobotę czyli 9 września.
  4. Za Tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca – w miesiącu wrześniu modlimy się : za dzieci i młodzież oraz wszystkich katechetów i nauczycieli, a także za rodziców, aby nie zaniedbywali chrześcijańskiego modelu wychowania dziecka i rodziny .
  5. Kancelaria Parafialna czynna w czwartek 18.00 – 19.00.
  6. Bardzo dziękuję za pozytywną odpowiedzieć parafian w związku ze zbiórką elektrośmieci. Zbiórka potrwa jeszcze do 3 września. Możemy zużyty sprzęt RTV i AGD składać przy domu parafialnym. Przypomnę, że przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata.
  7. Przypominam o możliwości zapisania się na Pielgrzymkę Parafialną śladami Jana Pawła II w dniach 15 -17 października br. koszt 600 zł.
  8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i posprzątanie świątyń i przyozdobienie kwiatami. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego. KS.PROBOSZCZ