1. Dziś I-sza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc sierpień: „O trzeźwość w naszym narodzie
  2. W najbliższy czwartek 10 sierpnia przypada liturgiczne święto św. Wawrzyńca patrona naszej Parafii. Suma odpustowa zostanie odprawiona 10 sierpnia o godz. 18.00 . To święto całej parafii – dlatego by stworzyć Wspólnotę bardzo serdecznie zapraszam do udziału we mszy ku czci św. Wawrzyńca wszystkich parafian , także z kościołów filialnych. Mszy przewodniczyć będzie Adam Paż – Dziekan Dekanatu Barwice – on także wygłosi kazanie odpustowe . Po mszy – wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do św. Wawrzyńca i procesja wokół kościoła. Bardzo mocno zapraszam do udziału w tych uroczystościach wszystkich ministrantów z całej naszej Parafii.
  3. Msze św. w tym tygodniu:  w środę w Golcach o godz. 17.00; w czwartek o godz. 17.00 w   Dębołęce oraz w Rudkach (SUMA ODPUSTOWA);  o 18.00;  w piątek  o godz. 17.00 w Karsiborze; w sobotę w Karsiborze o  15.00 (popogrzebowa);  w Rudkach o godz. 16.00 (msza ślubna) w niedzielę w Laskach Wałeckich o godz. 9.00 (z powodu rezerwacji świetlicy NIE BĘDZIE MSZY W GOLCACH w NIEDZIELĘ!  – zapraszam wiernych do innych kościołów) 
  4. Kancelaria Parafialna z powodu Odpustu nie będzie czynna w czwartek tylko w środę od 18.00 – 19.00.
  5. Zaproszenie Biskupa Koszalińsko Kołobrzeskiego Zbigniewa Zielińskiego zapraszający na Diecezjalną Pielgrzymkę Rodzin w dniu 15 sierpnia do Koszalina do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwną na Górze Chełmskiej. (Komunikat na stronie parafialnej)
  6. Na prośbę Komendantów Miejskich Policji z terenu naszej diecezji przekazuję komunikat następującej treści: Policjanci z Wydziałów Prewencji ostrzegają przed oszustwami metodą „na pracownika socjalnego”, „na policjanta”, „na wnuczka” czy też „na pracownika banku”. Przypominamy, że funkcjonariusze nigdy nie angażują osób postronnych do udziału w policyjnych akcjach i nie odbierają pieniędzy w celu ich zabezpieczenia. W przypadku otrzymania takiego telefonu należy się od razu rozłączyć i natychmiast zawiadomić o tym Policję, dzwoniąc na numer alarmowy 112.
  7. Przypominam o zapisach na Pielgrzymkę śladami Jana Pawła II (Częstochowa, Łagiewniki i Licheń) w dniach 15 – 17 października. – koszt 600 zł .Obecnie jest już zapisanych 21 osób.
  8. Dziękuję za posprzątanie świątyń naszych świątyń . Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego . KS.PROBOSZCZ