1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. W miesiącu lipcu modlimy się: Za wszystkich podróżujących i wypoczywających na wakacjach, aby Boża Opatrzność nad nimi czuwała, aby zdrowo i bezpiecznie odpoczęli
  2. Msze św. w tym tygodniu: w Golcach w środę o godz. 17.00 (popogrzebowa) ; w Golcach w czwartek o godz. 17.00 (powołaniowa), Karsibór w piątek o godz. 17.00  sobota w Karsiborze o godz. 17.00. (ślubna) i  sobota w Laskach Wałeckich o godz. 17.00 (msza niedzielna)
  1. W najbliższy czwartek w Golcach o godz. 17.00 (w świetlicy) z racji I czwartku miesiąca msza powołaniowa o Najwyższym Kapłanie. Zapraszam na modlitwę wszystkich, którym bliski jest temat powołań i modlitwy za duszpasterzy. Po mszy Litania do Chrystusa Najwyższego Kapłana.
  2. Kancelaria parafialna czynna w czwartek 18.00 – 19.00.
  3. Golce: Dziękuję p. Danielowi Śniecikowskiemu za pomoc pracach przy  wywiezieniu gruzu z terenu kościoła.
  4. Rudki: Dziękuję p. sołtysowi za koszenie trawy przy kościele parafialnym.
  5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary : składane przez rodziny na remont naszych świątyń, a także za złożone w ubiegłym tygodniu do puszek na KUL i ubezpieczenie naszych świątyń.
  6. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego. Dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu sprzątali świątynie i ozdabiali je kwiatami.
  7. Wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii serdecznie witam i życzę miłego wypoczynku. KS. PROBOSZCZ