1. Rozpoczął się czas wakacji. W tym okresie, msze święte w dni powszednie nie zawsze będą odprawiane w kościołach w takie dni tak jak w ciągu roku. W czasie wakacji nie zapominajmy o obowiązkach religijnych, z zwłaszcza o osobistej modlitwie i niedzielnej mszy. W tym tygodniu nie będzie mszy od poniedziałku do piątku. W sobotę (msza niedzielna) w Laskach Wałeckich o godz. 17.00.
  2. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  3. W najbliższą sobotę ( 1 lipca) od godz. 10.00 odwiedzę chorych i starszych z posługą sakramentalną.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. W miesiącu lipcu modlimy się: Za wszystkich podróżujących i wypoczywających na wakacjach, aby Boża Opatrzność nad nimi czuwała, aby zdrowo i bezpiecznie odpoczęli
  5. Rudki: w miniony piątek firma Stolarska „Alekt” zamontowała nowy zamykany konfesjonał. Koszt to kwota 27 060 zł. Obecnie z miesięcznych składek od parafian mamy zebranych 20 000 zł. Pozostałą kwotę musimy pożyczyć. Zwracam się z ogromną prośbą do tych rodzin, które jeszcze w tym roku nie złożyły swej ofiary o zrozumienie i wsparcie.
  6. Karsibór: zostały zakupione śpiewniki 60 szt. Bóg zapłać wszystkim którzy wsparli materialnie to przedsięwzięcie.
  7. 20 lipca o godz. 00 w Kościele w Lubnie odbędzie się spotkanie modlitewne, msza i modlitwa o uzdrowienie – szczególnym gościem będzie znany katolicki kapłan z Ugandy ks. John Bashabora.
  8. Dziękuje wyznaczonym rodzinom za posprzątanie świątyń. Po mszy do nabycia Gość Niedzielny Wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii serdecznie witam i życzę miłego wypoczynku. KS. PROBOSZCZ