1. W tym tygodniu zakończymy rok szkolno-katechetyczny: mszą świętą w kościołach w czwartek 22 czerwca w Karsiborze i w Dębołęce: Karsibór – 8.30  i Dębołęka 10.00  . W czasie mszy będzie możliwość spowiedzi – będzie inny kapłan spowiadał.     
  2. Liturgia w tym tygodniu: poniedziałek – Rudki 10.30 (pogrzebowa)   wtorek  – Rudki g. 17.00   Golce w środę o 17.00; Dębołęka: czwartek: Dębołęka : godz. 10.00 (msza szkolna) i godz. 17.00  w piątekKarsibór o godz.8.30 (msza szkolna) i godz.  17.00 (po mszach popołudniowych Litania do NSPJ; Laski Wałeckie w sobotę o  godz. 17.00 (msza niedzielna).
  3. W sobotę przypada Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela. Wszystkim noszącym to imię składam już teraz serdeczne życzenia.
  4. Za tydzień po mszy istnieje możliwość złożenia ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Kształcenie w naszej Diecezji oraz na ubezpieczenie naszych kościołów. (koszt 1 raty ubezpieczenia to 1222 zł)  Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za dar serca.
  5. Rodziców uczniów klas 8 (kończących Szkołę Podstawową), informuję, że uczniowie tych klas otrzymają dodatkowe świadectwa z religii, które mogą być potrzebne do wglądu katechetom ze szkół średnich.
  6. Spotkanie Parafialnej Caritas odbędzie się 23 czerwca (piątek) o godz. 18.00 w Rudkach w domu parafialnej. Na spotkaniu omówimy sprawy bieżące i kwestie organizacji „PARAFIADY” w Dębołęce.
  7. Jeszcze raz serdeczne dziękuje wszystkim za życzenia, modlitwę i organizacje uroczystości jubileuszowych w Karsiborze.
  8. Dziękuję rodzinom sprzątającym nasze świątynie. Po mszy nowy numer Gościa Niedzielnego. Ks. PROBOSZCZ