1. W dniu dzisiejszym ulegają zmianie godziny odprawiania mszy:: GLCE i LASKI WAŁECKIE  – GODZ. 10.00 ;  RUDKIi DĘBOŁĘKA – GODZ. 11..30 ; KARSIBÓR – GODZ. 13.00
  2. W czwartek w Dębołęce zakończenie Oktawy Bożego Ciała – po mszy i Litanii procesja wokół Kościoła. Zgodnie z tradycją po mszy zostaną pobłogosławione wianki.
  3. Liturgia w tym tygodniu: poniedziałek  – Karsibór g. 17.00 (popogrzebowa) ;  wtorek  – nie ma mszy;  w środę w Golcach (msza ze wspomnienia św. Antoniego) o 17.00  (po mszy Litania do NSPJ)  czwartekc w Dębołęce o  godz. 17.00 (po mszy Litania do NSPJ i procesja wokół kościoła) ;oraz w piątekKarsibór -o g. 17.00 (po mszy Litania do NSPJ); w sobotęvw Laskach Wałeckich ;  godz. 17.00 (msza niedzielna) 
  1. W piątek o godz. 15.00 spotkanie z młodzieżą w Ośrodku Rehabilitacyjno – Opiekuńczym w Iłowcu.
  2. Dziś po mszach, kandydaci do bierzmowania zostawiają w zakrystii swoje dzienniczki (jak było zapowiedziane na wczorajszym ostatnim spotkaniu przed wakacjami)
  3. W przyszły piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – zapraszam na godz. 17.00 do Karsiboru . Z powodu uroczystości wiernych nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Podaję daty Pierwszej Komunii świętej w roku 2024: 18 maja (sobota) 2024 w Karsiborze godz. 12.00. Rocznica Pierwszej Komunii 19 maja 2024 w Karsiborze – godz. 10.00.
  5. Jeszcze raz serdeczne dziękuje wszystkim za zaangażowanie w uroczystość Bożego Ciała – sprzątanie , dekoracje w kościołach i naszych oknach podczas procesji , Bóg zapłać tym którzy budowali ołtarze,  słowa wdzięczności kieruję do strażaków z Dębołęki i Rudek oraz do dzieci pierwszokomunijnych,  które sypały kwiaty, pomimo upału podążały za Jezusem Eucharystycznym w procesji. Podziękowania kieruje także do naszych ministrantów.
  6. Serdeczne podziękowania wszystkim parafianom za organizację mszy Jubileuszowej, wspólną modlitwę, życzenia, prezenty , a także organizację poczęstunku.  KS. PROBOSZCZ