1. Przeżywamy dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. W najbliższy zaś czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Tego dnia jak co roku zamanifestujemy naszą wiarę w obecność Jezusa w Eucharystii. We mszy i procesji będą brały udział dzieci pierwszokomunijne, ale zapraszamy do sypania kwiatków również inne dzieci. Precesja w Rudkach ruszy tradycyjnie z kościoła parafialnego do następujących ołtarzy:    1 Ołtarz – przy Figurce Matki Bożej (przy szkole) 2 Ołtarz – przy krzyżu obok dawnej gorzelni;  3 Ołtarz – przy straży-;  4 Ołtarz – przy krzyżu w kierunku na Jarogniewie powrót do kościoła i zakończenie procesji (w kościele po powrocie poświęcenie pamiątek i obrazków dzieciom pierwszokomunijnym)  Nie zapomnijmy o dekoracji naszych okien zwłaszcza na trasie procesji, a także zadbania o czystość przy naszych posesjach i na drodze procesji)  . Porządek mszy świętych    w Uroczystość Bożego Ciała:   Golce – 8. 30  (msza w świetlicy)   Karsibór – 10 .00 ; Dębołęka – 11.30 (procesja wokół kościoła) ; Rudki – 13.00 (procesja po miejscowości)
  1. W tym tygodniu z racji Bożego Ciała kancelaria parafialna czynna będzie w środę od 18.00 – 19.00.
  2. Liturgia mszy św. w tym tygodniu poza czwartkiem: w poniedziałek w Karsiborze o 17.00 ( Biały Tydzień) i godz. 18.00 (popogrzebowa) we wtorek , środę  w Karsiborze o godz. 17.00 (Biały Tydzień) i w piątek Karsiborze o godz.  17.00 ( po niej Litania do NSPJ)
  3.  W przyszłą niedzielę ulegną zmianie godziny odprawiania mszy świętych !: Golce i Laski W. – godz. 10.00 Dębołęka i Rudki – 11.30 ; Karsibór – godz. 13.00 (msza Jubileuszowa 25- lecia kapłaństwa)
  4. W sobotę (10.06) o godz. 15.00 – w kościele w Rudkach spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania. (ostatnie przed wakacjami)..
  5. Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom za posprzątanie świątyni. Po msz Gość Niedzielny. KS. PROBOSZCZ