1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zarazem kończymy w liturgii Kościoła okres wielkanocny.
  2. Za tydzień niedziela miesiąca – po mszy zmiana tajemnic Żywego Różańca intencja na miesiąc czerwiec : „za grzeszników , aby Serce Jezusa skruszyło wszelką zatwardziałość”.
  3. W piątek (2 czerwca) o godz. 18.00 – w Karsiborze spowiedź dzieci komunijnych, rocznicowych i ich rodzin. W najbliższą sobotę (3 czerwca) o 12.00 – w kościele w Karsiborze odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej natomiast w niedzielę za tydzień o 10.00 również w Karsiborze – msza rocznicowa.  Biały Tydzień rozpoczynamy w poniedziałek  (5 – 8 czerwca) a kończymy w czwartek. Poniedziałek, wtorek i środa msze w Karsiborze a w czwartek w Rudkach (dzieci biorą udział w procesji Bożego Ciała) – po mszy i procesji w kościele rozdanie oraz poświęcenie obrazków komunijnych i pamiątek , które dzieci otrzymały z racji I komunii świętej.
  4. Liturgia mszy św. w tym tygodniu:  Wtorek –  Rudki godz. 17.00 ;  , Czwartek Dębołęka godz. 17.00 ; Piątek – Karsibór:  godz. 17.00- po mszach nabożeństwa czerwcowe; Sobota : Karsibór – godz. 12.00  (Uroczystość I Komunii) i  Laski W.  – godz. 17.00 (msza w niedzielna) .
  1. W czwartek 1 czerwca w Dębołęce o godz. 17.00 msza w intencji powołań. Zapraszam zwłaszcza członków „grupy powołaniowej.” Po mszy wystawienie Najśw. Sakramentu : Litania do Chrystusa Króla Najwyższego Kapłana oraz Litania do Serca Pana Jezusa.
  2. W przyszły piątek 02 czerwca /wyjątkowo/  od godz. 10.00 odwiedzę chorych i starszych z posługą sakramentalną.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Trójcy Przenajświętszej jedną z prawd i tajemnic naszej wiary.
  4. Kandydaci do bierzmowania: ostatnie spotkanie przed wakacjami w kościołach: odbędzie się dnia w sobotę 10 czerwca. Miejsce i godzinę spotkań podam za tydzień.
  5. Podziękowania za dar modlitwy, zamówioną mszę jubileuszową z racji 25-lecia , życzenia i dar serca.
  6. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego. KS. PROBOSZCZ