1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tzw. „Dni modlitw o urodzaje i o uświęcenie pracy ludzkiej” W sposób szczególny naszą modlitwą otaczamy wszystkich rolników zwłaszcza z naszej parafii. Będziemy ich polecać w naszych modlitwach podczas nabożeństw majowych.
  2. Od najbliższego piątku pozostanie 9 dni do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, w Kościele zatem tego dnia rozpoczyna się Nowenna do Ducha Św.
  3. Golce:  z powodu rezerwacji sali w świetlicy w przyszłą niedzielę nie będzie mszy w Golcach. Zapraszam wiernych na msze do innych naszych miejscowości.
  4. Msze św. w tym tygodniu:  wtorek w  Karsiborze o godz. 17.00; w środę w Golcach o godz.  17.00 czwartek nie ma mszy!  piątek w Karsiborze  o godz. 17.00 (nabożeństwa majowe po mszach); w sobotę w Rudkach o godz. 14.00 w Laskach Wałeckich w (msza niedzielna) o godz. 17.00
  1. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna będzie czynna wyjątkowo w środę. W czwartek biuro parafialne ze względu na bierzmowanie w dekanacie będzie nieczynne.
  2. W niedzielę za tydzień będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (figura Zmartwychwstałego podobnie jak i czerwona stuła na krzyżu oraz Paschał pozostają do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego).
  3. W przyszłą sobotę 20 maja o godz. 11.00 w Katedrze Koszalińskiej 4 diakonów naszego Wyższego Seminarium Duchownego przyjmie święcenia kapłańskie. W związku z powyższym Biskup Diecezjalny Zbigniew Zieliński zaprasza wiernych z diecezji do udziału w tych uroczystościach. (komunikat na  stronie parafialnej)
  4. Dziś po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego. Dziękuję za posprzątanie świątyń,. O sprzątnięcie na następną niedzielę proszę wyznaczone rodziny . Ks. Proboszcz