1. Radosna wieść o Zmartwychwstaniu Chrystusa przemierza świat od tylu już wieków. Jest ona dla nas źródłem nadziei, że nie wszystko się kończy z chwilą śmierci, ale wtedy dopiero wszystko się zaczyna. Dzieląc się tą radosną nowiną, że Chrystus prawdziwie zmartwychwstał, że żyje i jest obecny pośród nas, pragnę Wszystkim Parafianom i miłym Gościom składam z serca płynące życzenia: Zdrowych i błogosławionych Świąt !
  2. W Poniedziałek Wielkanocny, w drugi dzień świąt, msze św. sprawowane będą według następującego porządku: Golce – 9.00 Karsibór – 10.00 Dębołęka – 11.30; Laski Wałeckie – g.11.30;  Rudki – 13.00 (msza z chrztem). Tradycyjnie tego dnia naszą modlitwą i ofiarami składanymi na tacę wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz kształcenie w naszej Diecezji.
  3. Najbliższą niedzielę obchodzić będziemy, jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Jest to patronalne święto Caritas. Modlić się będziemy w tym dniu w intencji zaangażowanych w dzieła charytatywne oraz w intencji wszystkich ofiarodawców. Na ten dzień nasi członkowie Caritas przygotowali pewną niespodziankę dla najmłodszych Po mszy świętej będziemy mogli złożyć dobrowolną ofiarę do puszek na cele charytatywne naszej Diecezji i Parafii. Przy tej okazji bardzo dziękujemy za ofiary złożone na palmy wielkanocne.
  4. Proszę aby za tydzień w kościołach filialnych przed mszą odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W kościele parafialnym odmówimy ją po mszy przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
  5. Msze św. w tym tygodni: Poniedziałek Wielkanocny (jak wyżej – wg porządku niedzielnego) wtorek, środa, czwartek – nie ma mszy; piątek Rudki 15.00 (msza jubileuszowa) i Karsibór –  g. 17.00.; sobota: Rudki – g. 13.00  i 14.00 (chrzest) oraz Karsibór – g. 16.00  i Laski Wałeckie g. 17.00 (msza niedzielna)
  6. W piątek, z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, nie obowiązuje post.
  7. Kancelaria Parafialna czynna w czwartek od 18.00 – 19.00
  8. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli nam w przeżyciu Triduum Paschalnego: osobom przygotowującym dekorację i sprzątającym świątynie oraz obejścia wokół kościołów, dekorującym krzyże i kapliczki na terenie naszej parafii, strażakom, ministrantom za oprawę liturgiczną, lektorom czytającym Słowo Boże, i wszystkim Wam drodzy Bracia i Siostry, którzy trwaliście razem ze mną na modlitwie i czuwaniu. Dziękuję także za złożone ofiary przy okazji poświęcenia pokarmów oraz te złożone do skarbonek jako jałmużna wielkopostna. Wielkie Bóg zapłać!.  KS. PROBOSZCZ