1. Msze święte w tym tygodniu:  Golce:  wyjątkowo we wtorek g. 17.00; Dębołęka:  czwartek g. 17.00; Karsibór:  piątek g. 17.00 – po mszach nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Laski Wałeckie – sobota g. 17.00. (msza niedzielna) . W sobotę w Rudkach o godz. 13.00 – chrzest
  2. W przyszłą niedzielę tzw. „LETARE” ołtarz może być ozdobiony kwiatami, a szaty liturgiczne mogą być koloru różowego.
  3. Po mszy u ministrantów możemy zabrać ze sobą ulotki z promocją chrześcijańskiego portalu internetowego. W dobie silnie i coraz aktywnie działających licznych stron internetowych, które chrześcijaństwu nie sprzyjają warto zapoznać się i z takim portalem . Znajdziemy tam liczne dokumenty kościoła czy chociażby komentarz do codziennej Liturgii Słowa.
  4. Dziś po mszy u naszych pań z Caritasu możemy nabyć wielkanocne Paschaliki (10 zł)
  5. Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zapraszają wszystkich Narzeczonych na Weekend dla narzeczonych w dniach 24-26.03.2023 w koszalińskim Centrum Edukacji i Formacji (przy Wyższym Seminarium Duchownym) . Uczestnicy otrzymują zaświadczenia o uczestniczeniu w Rekolekcjach, które są traktowane jako bezpośrednie przygotowanie do małżeństwa w zakresie katechez przedmałżeńskich i dnia skupienia. Zgłoszenia: pod nr 600984248.
  6. Rudki: są nowe kartonowe skarbonki , które wcześniej zostały rozdane, a których zabrakło dla chętnych mieszkańców z tej części naszej parafii.
  7. Podziękowanie za ofiary złożone na misjonarzy w ubiegłą niedzielę do puszek .
  8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i posprzątanie świątyń. Po mszy do nabycia Gość Niedzielny.
  9. Podziękowanie Biskupa Zielińskiego (komunikat)   KS. PROBOSZCZ