1. Wielki Post – to czas umartwienia i duchowych ćwiczeń i szczególnej modlitwy. Bardzo serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej.
  2. Msze święte w tym tygodniu: Rudki – wtorek – godz. 17.00; Golce –  środa godz. 17.00; Dębołęka – czwartek godz. 17.00; Karsibór – piątek – godz. 17.00 -po mszach nabożeństwo Drogi Krzyżowej; w sobotę w Karsiborze o godz. 15.00 chrzest ;  Laski Wałeckie – sobota o godz. 17.00 (msza niedzielna)
  1. Nabożeństwa Gorzkich Żalów – w niedzielę ok. 15 minut przed mszą świętą w kościołach filialnych, w parafialnym po mszy (bez kazania pasyjnego).
  2. Za dwa tygodnie 11 marca (sobota) odbędzie się spotkanie zapisanych kandydatów do bierzmowania w grupach – godziny i miejsce spotkania podam za tydzień.
  3. Rodzicom pierwszokomunijnym przypominam, że tak jak ustaliliśmy w najbliższą sobotę nie będzie spotkania dla rodziców.
  4. Dziś po mszy możemy zabrać ze sobą „kartonowe skarbonki” – jako moja „jałmużna wielkopostna” Skarbonki przynosimy tradycyjne w Wielką Sobotę przy okazji święcenia pokarmów wielkanocnych.
  5. Za tydzień w II niedzielę Wielkiego Postu , tzw. Niedzielę „Ad Gentes” będziemy duchowo łączyć się i wspierać naszą modlitwą wszystkich misjonarzy. Pomimo  dodatkowych  zbiórek, które przeprowadziliśmy w ostatnim czasie (pomoc dla Turcji i wsparcie chorej Kingi) nasi ministranci  po mszy  będą stali z puszkami, a kto będzie chciał  wesprzeć misjonarzy choćby symboliczną złotówką – będzie mógł tam złożyć swój dar.
  6. W przyszłą sobotę – odwiedzę z comiesięczną posługą chorych i starszych od godz. 10.00
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca . Intencja na miesiąc marzec:  modlimy się „ o Dary Ducha Św. dla ojca rekolekcjonisty i o dobre przeżycie Wielkiego Postu.
  8. Rodzice chorej Kingi, a także wolontariusze – jeszcze raz dziękują wszystkim mieszkańcom naszej parafii za okazaną pomoc w ubiegłą niedzielę, która zasiliła materialne główną akcję charytatywną, która była organizowana w Lubnie w sobotę 18 lutego. Z całej parafii wolontariusze zebrali 2900 zł. W intencji ofiarodawców i zaangażowanych wolontariuszy oraz o łaskę zdrowia dla Kingi – w Golcach w dzisiejszą niedzielę zostanie odprawiona msza dziękczynna.  
  9. Po mszy do nabycia Nowy numer Gościa Niedzielnego. Dziękuje za posprzątanie naszych świątyń oraz wykonanie dekoracji wielkopostnych. KS PROBOSZCZ