1. W naszym województwie rozpoczyna się czas ferii zimowych, wszystkim naszym uczniom, nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych, życzę dobrego wypoczynku i właściwego wykorzystania czasu . Tym zaś, którzy wyjeżdżają życzę bezpiecznej podróży i szczęśliwego powrotu.
  2. Dziś, z racji wczorajszego Światowego Dnia Chorego (wspomnienia Matki Bożej z Lourdes) osoby osłabione przez chorobę lub zmagające się z wszelkimi dolegliwościami zdrowotnymi mogły przyjąć Sakrament Namaszczenia chorych.
  3. Msze św. w tym tygodniu: Poniedziałek – środa: Nie ma mszy; czwartek – Dębołęka g.17.00; piątek – Karsibór g. 17.00; sobota – Laski Wałeckie g.17.00 (msza niedzielna)
  1. Wszyscy jesteśmy przejęci informacjami jakie w ostatnich dniach docierają do nas z dotkniętej tragicznym kataklizmem trzęsienia ziemi z Turcji i Syrii. Wobec powyższego Biskup Diecezjalny Zbigniew Zieliński zwraca się do wszystkich wiernych diecezjan i zachęca, aby dziś na wszystkich Mszach świętych odprawianych w diecezji objąć modlitwą wszystkie ofiary tej tragedii i prosi także o zorganizowanie po mszach zbiórki do puszek na pomoc dla poszkodowanych. Zebrane środki zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas Polska. Ofiary na ten cel będzie można składać u naszych pań z Caritasu w Golcach, Laskach W. , Karsiborze i w Dębołęce. W Rudkach zbiórka ta nie będzie przeprowadzona z powodu wcześniej ogłoszonej akcji charytatywnej „Pomoc dla chorej na SMA Kingi Rydz”.
  2. W dniach 17 – 19 lutego w Domu Pielgrzyma w Skrzatuszu odbędą się rekolekcje pod hasłem: „Odpoczynek przy Sercu Maryi – Matki Zranionej Miłości i naszej Nadziei” – Rekolekcje poprowadzi Bp Senior Edward Dajczak. Dla zainteresowanych szczegóły w gablocie na plakacie.
  3. Rudki: po mszy możemy nabyć ciasta, uzyskany dochód będzie wsparciem zarejestrowanej zbiórki dla chorej Kingi  
  4. Dziękuję rodzinom za posprzątanie naszych świątyń. Po mszy do nabycia Nowy numer Gościa Niedzielnego (w dzisiejszym numerze wywiad z naszym Bp seniorem Edwardem)  KS.PROBOSZCZ