1. W tym tygodniu w czwartek przypada liturgiczne Święto Ofiarowania Pańskiego zwane popularnie Świętem Matki Bożej Gromnicznej jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się tego dnia w intencji wszystkich powołanych do instytutów życia konsekrowanego, czyli za tych, którzy podejmują służbę Panu Bogu i ludziom w różnych zakonach i zgromadzeniach. Każdy kto będzie miał życzenie w  środę będzie mógł złożyć swój dar na tacę na zakony kontemplacyjne. Zapraszam na mszę św.  z gromnicami, które pobłogosławię. Porządek  mszy : Dębołęka – godz. 12.00 , Rudki – godz. 17.00, Karsibór 18.00 ( poświęcenie świec dzieciom komunijnym)
  2. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu nie będzie jeszcze czynna w czwartek lecz w sobotę od 9.00 – 10.00
  3. W tym tygodniu msza jeszcze w najbliższy w piątek w Karsiborze – 17.00 (msza popogrzebowa) oraz w sobotę w Karsiborze o godz. 16.00. Msza niedzielna w Laskach Wałeckich w sobotę o 17.00
  4. Po miesięcznej przerwie w przyszłą sobotę od 10.00 odwiedzę chorych i starszych z comiesięczną posługą sakramentalną . Podczas wizyty duszpasterskiej do dziś zgłoszono 3 nowych chorych.
  5. W przyszłą niedzielę po mszach zmiana tajemnic różańcowych. W miesiącu lutym modlimy się w intencji: wszystkich zgromadzeń zakonnych, a zwłaszcza o nowe powołania.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu do puszek Caritas na chleb św. Antoniego zabraliśmy : 715 zł . Przy tej okazji dziękuję jednej rodzinie z Golc za wpłatę na nasze konto Caritas 500 zł na potrzebujących.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary zwłaszcza na nasze kościoły. Po zakończeniu wizyty duszpasterskiej zapoznam parafian ze sprawozdaniem duszpastersko-finansowym za rok 2022.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie świątyń. Dziękuję wszystkim, którzy będą rozbierać dekoracje świąteczne. Do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego. Ks. PROBOSZCZ