1. Dzisiaj jest dzień modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie – polecamy Bożej Opatrzności i wstawiennictwu Matki Najświętszej wszystkich wiernych Kościoła na tych terenach . Część ofiar z dzisiejszej tacy wspomoże Kościół na Wschodzie.
 2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc grudzień : O dobre i duchowe przeżycie okresu Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia w naszych rodzinach .
 3. Msze w tym tygodniu: wtorek Rudki – godz. 17.00  ; środa Golce – godz. 17.00 ; czwartek : Karsibór msza z poświęceniem medalików – godz. 18.00;  piątek: Karsibór msza popogrzebowa – godz. 17.00; sobota: Laski Wałeckie (msza niedzielna) – g. 17.00
 1. W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – msza święta o godz. 18. 00 w Karsiborze – msza z poświęceniem medalików dzieciom komunijnym . Tego dnia naszą modlitwą otoczymy także wszystkie niewiasty w stanie błogosławionym.
 2. Dziś po mszy będzie można nabyć poświęcone opłatki na wieczerzę wigilijną oraz świece wigilijne  
 3. Po mszy u naszych pań z Caritasu możemy nabyć świece wigilijne (mała w cenie 10 zł, duża 20 zł) .
 4. Kancelaria Parafialna w najbliższy czwartek będzie nieczynna w sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
 5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary oraz posprzątanie świątyń.
 6. Pragnę poinformować że w dniach 13 – 15 styczeń 2023 w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie przy Wyższym Seminarium Duchownym odbędą się „Rekolekcje Różańcowe” – zainteresowanych proszę o kontakt.
 7. Przyszła niedziela – to niedziela „Gaudete” – Radości. Używać możemy koloru różowego szat liturgicznych mogą też pojawić się kwiaty na ołtarzu.
 8. Golce: w gablocie przed kościołem możemy się zapoznać z rozliczeniem finansowym kolejnego etapu remontu kościoła. Koszt Ogólny zadania: to kwota 878 412,57 – koszty dotacji : 860 000,00 zł.
 9. U ministranta lub w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. KS. PROBOSZCZ