1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, to ostatni mocny akord roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem. Jednocześnie  kończymy Rok Kościelny.  Za tydzień rozpoczniemy czas Adwentu – okresu radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Wejdźmy w ten piękny, choć krótki czas wyciszeni i odpowiednio duchowo przygotowani.
  2. Msze  św. w tym tygodniu: W poniedziałek  w Karsiborze (popogrzebowa) o godz. 17.00; we wtorek w Rudkach o 17.00; w środę w Golcach o godz. 17.00; w czwartek w Rudkach o 17.00(popogrzebowa)  Dębołęce o godz. 18.00 – nabożeństwo wypominkowe połączone z komunią sw.; w piątek w Karsiborze o 17.00  – po mszach nabożeństwo wypominkowe. W sobotę  w Golcach o 17.00 (msza niedzielna) w  Laskach Wałeckie  w niedzielę o 9.00.
  1. W tym tygodniu kończymy nabożeństwa wypominkowe.
  2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w czwartek od 30 – 19.00.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie (wsparcie dla Ukrainy) Zebraliśmy  760, 00 zł .
  4. Dziękuję wyznaczonym rodzinom, którzy w ubiegłym tygodniu sprzątali świątynie. Zwracam się z prośbą, aby na następną niedzielę przygotować w świątyniach dekoracje adwentowe (wieniec adwentowy).
  5. Po mszy do nabycia nowy numer nr Gościa Niedzielnego. Ks. PROBOSZCZ