1. W tym tygodniu rozpoczniemy miesiąc zadumy, pamięci i szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. W tym miesiącu częściej niż zwykle odwiedzać będziemy cmentarze, a także modlić się na nabożeństwach wypominkowych, które będą odprawiane w dni powszednie oraz w niedzielę po mszy świętej.
  2. Msze święte w Uroczystość Wszystkich Świętych (wtorek 1 listopada): Rudki i Golce – godz. 9.00 .  Karsibór i Dębołęka – godz. 11.00 –  po mszach procesje na naszych cmentarzach z modlitwą za zmarłych.
  1. DZIEŃ ZADUSZNY (2 listopada – środa) przypada liturgiczne wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych –. Porządek mszy św. wraz z pierwszym nabożeństwem wypominkowym:  Golce – 16.30  ;  Dębołęka – 16.30   Karsibór  i  Rudki – g. 18.00
  2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc listopad : modlimy się za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Przypominam , ze w dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust dla naszych zmarłych, przez te 8 dni : codziennie dla jednego zmarłego. Dla uzyskania odpustu należy nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych .
  4. Msze św. w pozostałe dni bieżącego tygodnia : Dębołęka – czwartek g. 17.00; Karsibór – piątek g. 17.00 (po mszach nabożeństwa wspominkowe)  i Rudki w sobotę o godz. 9.00 oraz Laski Wałeckie – sobota g. 17.00 (msza niedzielna – po mszy wypominki)
  1. W przyszłą sobotę odwiedzę chorych i starszych z posługą sakramentalną.
  2. Od przyszłej niedzieli do końca listopada rodzice młodzieży z klas 7 i 8 ewentualnie sam młodzież  będą mogli pobrać deklaracje celem zgłoszenia kandydata do bierzmowania. Deklaracje przyniesiemy na spotkanie rodziców, które odbędzie się w grudniu.
  3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę, remont kościołów, a także ofiary wypominkowe.
  4. Dziękuję za wyznaczonym rodzinom, którzy w ubiegłym tygodniu sprzątali kościół. O posprzątanie za tydzień prosimy następne rodziny. Dziękuję za przygotowanie dekoracji listopadowych. Po mszy do nabycia nowy numer nr Gościa.  ks.Proboszcz