1. Kończy się miesiąc październik – okres w którym w sposób szczególny modliliśmy się na różańcu. Zakończenie nabożeństw różańcowych w poszczególnych kościołach w dni powszednie po mszach (przy wystawionym Najświętszym Sakramencie)  i w przyszłą niedzielę przed mszą. (bez wystawienia Najświętszego Sakramentu)
  2. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Misyjny, który w Polsce rozpoczyna cały Tydzień Misyjny. W tym czasie organizowane są wydarzenia uwrażliwiające na potrzeby misji oraz przypominające o powszechnym powołaniu do głoszenia Ewangelii. Aktualnie posługuje na misjach 1743 polskich misjonarzy i misjonarek. Najwięcej – w Brazylii, Boliwii, Argentynie, Kamerunie i Kazachstanie. Na misjach dominują osoby zakonne: 787 zakonników i 629 – sióstr zakonnych, poza tym posługuje 287 księży diecezjalnych. Na misjach pracuje też 40 osób świeckich. W intencji misji będziemy modlić się na nabożeństwach różańcowych. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na cele misyjne.
  3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Jeszcze raz zachęcam do włączenia się w piękny zwyczaj wyrażania swojej pamięci o zmarłych i modlitwy w ich intencji w formie wypominek.
  4. Msze święte w Uroczystość Wszystkich Świętych (wtorek 1 listopada):  Rudki i Golce – godz. 9.00 ;  Karsibór i Dębołęka – godz. 11.00   i  Po mszach procesje na naszych cmentarzach z modlitwą za zmarłych.
  1. Msze święte w pozostałe dni tygodnia: Rudki: wtorek o godz. 17.00 ; Golce – w środę o godz. 17.00;  Dębołęka – czwartek o godz. 17.00 ;  Karsibór – piątek o godz. 17.00   po mszach nabożeństwa różańcowe. Msza Niedzielna w Dębołęce w sobotę o godz. 17.00 . w Laskach Wałeckich w niedzielę o godz. 11.30.
  2. Po mszy do nabycia Nowy nr Gościa Niedzielnego . Dziękuję za posprzątanie świątyń.                 KS. PROBOSZCZ