1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca: po mszy zmiana tajemnic różańcowych w miesiącu październiku modlimy się o ducha modlitwy dla naszych rodzin, a zwłaszcza o umiłowanie modlitwy różańcowej ”.  
  2. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie odprawiać będziemy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem po mszy w te dniu kiedy w danej miejscowości jest msza święta. W niedzielę zaś proszę przedstawicieli Żywego Różańca o poprowadzenie modlitwy różańcowej 15 minut przed mszą św.  Zachęcam do wytrwałego odmawiania tej modlitwy, zwłaszcza w rodzinach.
  3. W piątek przypada wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej – msza wraz z poświęceniem różańców dzieciom komunijnym w Karsiborze o godz.18.00  (po mszy spotkanie rodziców) Możemy przynieść nowe różańce, które jeszcze nie są poświęcone.
  4. Msze św. w tym tygodniu:  wtorek w Rudkach 17.00; środa w Golcach  o 17.00 ; w czwartek  w Dębołęce o 17.00  ; w piątek Karsiborze o godz. 18.00 (msza z poświęceniem różańców.) Msza (niedzielna) w Laskach Wałeckich w sobotę godz. 17.00
  5. W sobotę 8 października o godz. 10.00 – nabożeństwo pokutne i spowiedź święta dla kandydatów do bierzmowania oraz bliskich z rodziny . Po nabożeństwie próba generalna.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu do puszek na KUL i Kształcenie w Diecezji.
  7. Golce: za niespełna 2 tygodnie: 15 października 2022 (sobota) o godz. 7.00 rano przy kościele zbiórka zapisanych osób do sadzenia lasu. Mogą przyjść inni chętni, którzy pragną włączyć się w to dzieło. Wskazane by pojechać swoim pojazdem i najlepiej zabrać ze sobą innych niezmotoryzowanych uczestników. Przypomnę, że uzyskany dochód przeznaczamy na zakup ławek do kościoła. Będzie to też piękna nasza odpowiedź na ogólnopolską akcję pod hasłem „SADZIMY”.
  8. Dziękuje rodzinom za posprzątanie naszych oraz za dekoracje październikowe.
  9. Po mszy do nabycia nowy numer nr Gościa Niedzielnego . Ks. PROBOSZCZ