1. Dziś o godz. 18.00 w Karsiborze spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
  2. W tym tygodniu w sobotę 1 października – rozpoczynamy w Kościele miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa przy wystawionym Najświętszym Sakramentem w  dni powszednie odprawiać je będziemy po mszy (ok. 17.30) w te dniu kiedy w danej miejscowości będzie sprawowana msza święta. W niedzielę zaś proszę przedstawicieli Żywego Różańca o poprowadzenie modlitwy różańcowej 15 minut przed mszą św. Mam nadzieję że  na nabożeństwach różańcowych nie zabraknie naszych  dzieci i młodzieży – bo w tym względzie mamy sporo zaniedbań. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych w miesiącu październiku modlimy się  o ducha modlitwy dla naszych rodzin, a zwłaszcza o umiłowanie modlitwy różańcowej ”.  
  3. W tym tygodniu obchodzimy pierwszą sobotę miesiąca. Chorych i starszych z posługą sakramentalną odwiedzę w sobotę od godz. 10.00.
  4. Okazja do spowiedzi w piątek w Karsiborze (pół godziny przed mszą wystawienie Najsw. Sakramentu – adoracja i możliwość spowiedzi) oraz spowiedź w przyszłą niedzielę (przed mszą) we wszystkich kościołach. Przypominam dzieciom o 9 pierwszych piątków miesiąca (zwłaszcza apel do rodziców dzieci rocznicowych. Msza święta rocznicowa w niedzielę 4 czerwca 2023 w Karsiborze o godz. 10.00 )
  5. Spotkanie z dziećmi komunijnymi na mszy wraz z poświęceniem różańców dnia 7 października we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.
  6. Msze św. w tym tygodniu: wtorek w Rudkach o 17.00;  środa w Golcach o 17.00 ;  czwartek – w Dębołęce o godz. 17.00;  piątek w Karsiborze o godz. o 17.00   w sobotę w Laskach Wałeckich o 17.00 (msza niedzielna)
  7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w sobotę o godz. 18.00 w Karsiborze: pierwsza próba śpiewu z organistą oraz całościowa próba przed bierzmowaniem .
  8. Dziś po mszy możemy złożyć dobrowolną ofiarę do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Kształcenie studentów w naszej diecezji.
  9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i dar modlitwy oraz za posprzątanie naszych świątyń i przyozdobienie kwiatami. Po mszy do nabycia nowy numer nr Gościa Niedzielnego  KS. PROBOSZCZ