1. W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej msza św. o godz. 17.00 w Karsiborze. Zapraszam parafian także z innych miejscowości do uczczenia tej pięknej Uroczystości Maryjnej.
  2. Msze św. w tym tygodniu: Rudki: poniedziałek godz. 17.00 (popogrzebowa) oraz wtorek – godz. 17.00; Karsibór w piątek o 17.00 (Uroczystość NMP Częstochowskiej) w sobotę  w Dębołęce o godz. 17.00. (msza niedzielna). Msza w Laskach Wałeckich w niedzielę o 11.30. 
  3. Pozostał już ponad tydzień do rozpoczęcia nowego roku szkolno – katechetycznego. Za tydzień przed mszami będzie więc okazja do spowiedzi (zachęcam zwłaszcza dzieci i młodzież do skorzystania z tego sakramentu) – aby może po dłuższej przerwie na rozpoczęcie roku szkolnego ponownie przyjąć Pana Jezusa do swego serca. 
  4. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE Szymon Piotr Konta, kawaler zamieszkały w parafii Najświętszej Maryi Panny Bolesnej , Pani Skrzatuskiej w Skrzatuszu oraz Martyna Cieślak, panna zamieszkała w parafii tutejszej – zap. 1.
  5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i posprzątanie świątyń i przyozdobienie kwiatami. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego

 KS. PROBOSZCZ