1. Z racji przypadającego w poniedziałek 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżnych, dzień wcześniej czyli w przyszłą niedzielę po wszystkich mszach poświecę pojazdy mechaniczne. Jak co roku ofiary złożone przy okazji poświęcenia przeznaczone są na pojazdy dla polskich misjonarzy, pracujących na różnych kontynentach. Przy poświęceniu, kierowca otrzyma pamiątkowy brelok z figurką św. Krzysztofa.
  2. Nie będzie mszy św. w tym tygodniu jak również nie będzie czynna kancelaria parafialna w czwartek. W sprawach pilnych (do chorego, w sprawie pogrzebu) proszę o kontakt telefoniczny.
  3. Msza św. (niedzielna) w Laskach Wałeckich w sobotę  o godz. 17.00   – po  tej mszy poświęcenie pojazdów
  4. Przyszła niedziela  to Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych to zarazem dzień wdzięczności okazany naszym dziadkom, emerytom i wszystkim osobom starszym . Tego dnia będziemy na mszach o nich w sposób szczególny pamiętać.
  5. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy materialnie wspierają wszystkie dzieła w naszej parafii.
  6. W minionym tygodniu wpłaciłem II-ga ratę ubezpieczenia naszych kościołów (Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych) w kwocie 977 zł. Za tydzień taca w całości przeznaczona jest na KUL i kształcenie w Diecezji.
  7. Dziękuję rodzinom, które sprzątały świątynie.
  8. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego . Ks. Proboszcz