1. Wczoraj w koszalińskim amfiteatrze odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 50-lecia utworzenia naszej diecezji. Dziś kontynuujemy to świętowanie w wymiarze parafialnym. W tym dniu odprawiamy więc wszystkie Msze św. w całej naszej Diecezji według formularza Mszy za Kościół Diecezjalny
  2. Rozpoczął się czas wakacji. W tym okresie, msze święte w dni powszednie nie zawsze będą odprawiane w kościołach w takie dni tak jak w ciągu roku. W czasie wakacji nie zapominajmy o obowiązkach religijnych, z zwłaszcza o osobistej modlitwie i niedzielnej mszy.
  3. W środę w kalendarzu liturgicznym przypada Uroczystość Piotra i Pawła – zapraszam na mszę do kościoła parafialnego dzień wcześniej (we wtorek) na godz. 17.00 – po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. W miesiącu lipcu modlimy się: Za wszystkich podróżujących i wypoczywających na wakacjach, aby Boża Opatrzność nad nimi czuwała, aby zdrowo i bezpiecznie odpoczęli
  5. W czwartek w Dębołęce po mszy – zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  6. Msze św. w tym tygodniu: w Rudkach we wtorek o godz. 17.00 (z Uroczystości Św. Piotra i Pawła) w Dębołęce w czwartek o godz. 17.00, Karsibór w piątek o godz. 17.00  sobota w Rudkach o godz. 13.00.  Wyjątkowo nie będzie mszy  w sobotę w Laskach Wałeckich zapraszam wiernych w niedzielę do Dębołęki lub do sąsiedniej Górnicy.
  1. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w sobotę o godz. 15.00 w Rudkach na Plebanii.
  2. W najbliższy piątek (2 lipca)  od 10.00 – odwiedzę  chorych i starszych, z posługą sakramentalną.
  3. Dziękuje wyznaczonym rodzinom za posprzątanie świątyń. W Rudkach jest nowy grafik sprzątania świątyni. Po mszy do nabycia Gość Niedzielny.
  4. Golce: po mszy spotkanie z mieszkańcami . 
  5. Wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii serdecznie witam i życzę miłego wypoczynku.  KS. PROBOSZCZ