1. W dzisiejszą Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego wyznajemy wiarę, że Pan Jezus wstąpił do nieba, by przygotować dla nas miejsce i tam nas wszystkich oczekuje.
  2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, przypominam że do spełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej pozostały już tylko 2 tygodnie.
  3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca – intencja na miesiąc czerwiec„za grzeszników , aby Serce Jezusa skruszyło wszelką zatwardziałość
  4. Liturgia w tym Tygodniu: Karsibór(Biały Tydzień – bez nabożeństw) poniedziałek, środa, czwartek, piątek: o godz. 17.00 wtorek 18.00; dodatkowo msze wtorek: w Rudkach   godz. 17.00 i w czwartek – godz. 18.00;  sobota: Laski W. – godz. 17.00 (msza niedzielna)
  5. W najbliższą niedzielę (5 czerwca) o godz. 11.30 – w Dębołęce msza dzieci rocznicowych.
  6. Spowiedź dzieci rocznicowych ich rodziców oraz pozostałych chętnych w czwartek 2 maja po mszy  30 w Dębołęce.
  7. 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także 31 rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Koszalinie.
  8. Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zaprasza na coroczną Diecezjalną Pielgrzymkę Osób z Niepełnosprawnościami, ich rodzin oraz pracowników wspierających Osoby z Niepełnosprawnościami. Spotkanie pielgrzymkowe odbędzie się 14 czerwca 2022 r. (wtorek) w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej pod przewodnictwem Biskupa Zbigniewa Zielińskiego. Jeśli z naszej parafii byliby chętni – proszę o kontakt w celu zapisania chętnych na specjalnych formularzach zgłoszeniowych.
  9. Dnia 25 czerwca w koszalińskim amfiteatrze odbędą się uroczystości jubileuszowe z racji 50 – lecia istnienia naszej Diecezji. Amfiteatr dysponuje liczbą 4006 miejsc siedzących. Stąd też wydarzenie to będzie biletowane. Chętnych parafian, którzy chcieliby wziąć udział w tych uroczystościach proszę o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  10. W przyszłą sobotę od godz. 10.00 odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną.
  11. Dziękuję za wszelkie ofiary i posprzątanie świątyń Rodzicom dzieci komunijnym dziękuję za dar ołtarza Po mszy do nabycia nowy nr Gościa  Niedzielnego. KS PROBOSZCZ