1. Radosna wieść o Zmartwychwstaniu Chrystusa przemierza świat od dwudziestu już wieków. Jest ona dla nas źródłem nadziei, że nie wszystko się kończy z chwilą śmierci, ale wtedy dopiero wszystko się zaczyna. Dzieląc się tą radosną nowiną, że Chrystus prawdziwie zmartwychwstał, że żyje i jest obecny pośród nas, pragnę Wszystkim Parafianom i miłym Gościom składam z serca płynące życzenia: Zdrowych i błogosławionych Świąt !
  2. W Poniedziałek Wielkanocny, w drugi dzień świąt, msze św. sprawowane jak w każdą niedzielę: Golce – 8.30 Karsibór – 10.00 Dębołęka – 11.30;  Rudki – 13.00. Tradycyjnie tego dnia naszą modlitwą i ofiarami składanymi na tacę wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Uniwersytet Szczeciński, któremu podlega nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Koszalinie.
  3. Najbliższą niedzielę obchodzić będziemy, jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Jest to patronalne święto Caritas. Modlić się będziemy w tym dniu w intencji zaangażowanych w dzieła charytatywne oraz w intencji wszystkich ofiarodawców. Po mszy świętej będziemy mogli złożyć dobrowolną ofiarę do puszek na cele charytatywne naszej Diecezji i Parafii. Przy tej okazji bardzo dziękujemy za ofiary złożone na palmy wielkanocne.
  4. Proszę aby za tydzień w kościołach filialnych przed mszą odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W kościele parafialnym odmówimy ją po mszy przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
  5. Msze św. w tym tygodni: Poniedziałek Wielkanocny (jak wyżej – wg porządku niedzielnego)  Golce: środa – g. 17.00; Dębołęka : Czwartek- g. 17.00; Karsibór: piątek – g. 17.00  Laski Wałeckie – sobota g. 17.00 (msza niedzielna)
  6. W Rudkach w sobotę o godz.00 chrzest.
  7. W piątek, z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, nie obowiązuje post.
  8. W przyszłą niedzielę we wszystkich kościołach poświecę dzieciom pierwszokomunijnym książeczki do nabożeństwa.
  9. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli nam w przeżyciu Triduum Paschalnego: osobom przygotowującym dekorację i sprzątającym świątynie oraz obejścia wokół kościołów, strażakom, ministrantom za oprawę liturgiczną, lektorom czytającym Słowo Boże, dziękuje tym, którzy udekorowali i odnowili nasze krżyże (słowa wdzięczności jeszcze raz do wspólnoty z Kłosowa za postawienie nowego Krzyża, który poświęciłem w Wielką Sobotę) i wszystkim Wam drodzy Bracia i Siostry, którzy trwaliście razem ze mną na modlitwie i czuwaniu. Dziękuję także za złożone ofiary przy okazji poświęcenia pokarmów oraz te złożone do skarbonek jako jałmużna wielkopostna. Wielkie Bóg zapłać! Ks. Proboszcz