1. Msze święte w tym tygodniu:  Rudki: wtorek g. 17.00 i czwartek o godz. 18.00 (msza synodalna);  Golce:  środa g.17.00 ; Dębołęka:  czwartek g. 17.00; Karsibór:  piątek g. 17.00 – po mszach nabożeństwa Drogi Krzyżowej Golce sobota g. 17.00. (msza niedzielna) . Laski Wałeckie – niedziela 9.00
  1. W najbliższy piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – to dzień Świętości Życia – na mszę do Karsiboru zapraszam w sposób szczególny niewiasty w stanie błogosławionym i tych którzy kontynuują dzieło Duchowej Adopcji. Z racji uroczystości wiernych nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Zdając sobie sprawę z dramatu sytuacji, która dzieje się za naszą granicą, odpowiadając na wezwanie Papieża Franciszka, Biskup Ordynariusz zwraca się z prośbą, aby we wszystkich kościołach i kaplicach naszej diecezji 25 marca br. o godz. 17:00, w jedności z Następcą Świętego Piotra, wznieść modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Proszę również, by tego dnia odprawić Eucharystię w intencji pokoju w Ukrainie oraz w intencji nawrócenia Rosji.
  3. W przyszłą niedzielę tzw. „LETARE” ołtarz może być ozdobiony kwiatami, a szaty liturgiczne mogą być koloru różowego.
  4. Caritas: przypominam o zgłaszaniu osób czy rodzin, którym jako Caritas Parafialna możemy w różny sposób pomóc.
  5. Golce : Na stronach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ukazały się wyniki przyznanych dotacji w ramach dofinansowania prac przy zabytkach. Otrzymaliśmy kwitę 660 tysięcy.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i posprzątanie świątyń.. Po mszy do nabycia Gość Niedzielny. Ks. PROBOSZCZ