1. Dzisiejsza II Niedziela Wielkiego Postu niedziela „Ad Gentes” jest  Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, wyrażajmy naszą solidarność z nimi i otaczamy ich wszystkich modlitwą .
  2. Msze święte w tym tygodniu:  Rudki: wtorek g. 17.00;  Golce:  środa g.17.00 ; Dębołęka:  czwartek g. 17.00; Karsibór:  piątek g. 17.00 ;  Laski Wałeckie sobota g. 17.00. (msza niedzielna) – po mszach nabożeństwa Drogi Krzyżowej.
  3. W piątek 18 marca do Karsiboru na godz. 17.00 zapraszam zwłaszcza uczestników Parafialnego Zespołu Synodalnego na mszę Wotywną o Duchu Świętym. Po mszy na plebani spotkanie Parafialnego Zespołu.
  4. Wielkopostne Rekolekcje w V Niedzielę Wielkiego Postu (3 -5 kwietnia) poprowadzi je ks. Grzegorz Siwak SDB kapłan z Pilskiej Inspektori  Salezjańów.  
  5. Spotkania kandydatów do bierzmowania w przyszłą sobotę w Karsiborze o 12.00 i w Dębołęce o 14.00. Spotkania są dla młodzieży z klas 8 i szkoły średnie . Wszystkie spotkania w kościele.
  6. Karsibór: w prezbiterium mamy nowe krzesła – w części jest to dar rodziców dzieci komunijnych. Koszt 1400 zł. W kruchcie kościoła jest karton do którego możemy przynosić końcówki niewypalonych świec. Zostaną one przekazane chłopakom ze wspólnoty Cenacolo, którzy przetworzą te zużyte świece na nowe .
  7. Rudki: Rodziny, które w tym roku będą przygotowywać dekoracje na Święta Wielkanocne zwracają się z prośbą, aby w tym roku ofiary na tzw. kwiaty do Bożego Grobu składać u p. Niny w sklepie „Lewiatan” w Rudkach.
  8. Dziś po mszy można nabyć świece paschaliki w cenie 10 zł.
  9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i posprzątanie świątyń. W Golcach w styczniu i lutym wpłacono na remont 1540 zł + 800 na konto = 2340 zł. Rudki : wpłata na konto w lutym : 160 zł.  Karsibór : wpłata na konto  w lutym : 130 zł.
  10. Słowa podziękowania kieruję do wszystkich, którzy w ubiegłą niedzielę do puszek złożyli swoje ofiary jako pomoc Ukrainie. Razem zebraliśmy (z puszek i taca ze Środy Popielcowej) kwotę 3332 zł.
  11. Po mszy do nabycia Gość Niedzielny oraz 3 egzemplarze Gość Niedzielny Extra (poświęcone Ojcu Pio) KS.PROBOSZCZ