1. Dziś podczas mszy towarzyszył nam obraz Pani Skrzatuskiej wraz z zapaloną Jubileuszową Diecezjalną świecą – jako zewnętrzny wyraz naszej duchowej łączności ze szczególnym miejscem naszej diecezji: Bazyliką Mniejszą w Skrzatuszu. Po mszy istnieje możliwość zabrania ze sobą specjalnego folderu i złożenia dobrowolnej ofiary na korony Skrzatuskiej Piety, które będą darem od wszystkich Diecezjan z racji Jubileuszu 50 – lecia istnienia Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Pamiętajmy, o tym co słyszeliśmy dziś w ramach dzisiejszego kazania, że wraz ze złożoną ofiarą materialną składamy też duchowy dar w postaci modlitwy, wyrzeczenia czy czynów miłości. Wszyscy, którzy nie są dziś przygotowani na złożenie tego daru będą mogli go złożyć u nasz pań z Żywego Różańca po mszach w przyszłą niedzielę.
  2. Msze św. w tym tygodniu: PoniedziałekGolce g.17.00 (popogrzebowa); wtorek – Nie ma mszy;  środa – Golce g. 17.00; czwartek – Dębołęka g.17.00; piątek – Karsibór g. 17.00; sobota – Laski Wałeckie g.17.00 (msza niedzielna)
  3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary zwłaszcza składane na remont kościołów: Obecnie z wpłat indywidualnych oraz wpłat na konto posiadamy następujące kwoty: Rudki:  2558 zł; Karsibór 9251: zł;  Dębołęka: 7186 zł   ;   Golce: 2746 zł
  4. Dębołęka: za prace naprawcze w związku z uszkodzeniami na dachu i wieży kościoła jakie zaistniały w wyniku niesprzyjających warunków atmosferycznych – zapłaciliśmy kwotę 450 zł.
  5. Dziękuję rodzinom za posprzątanie naszych świątyń. Po mszy do nabycia Nowy numer Gościa Niedzielnego (dziś z kolejną płytą z kolekcji „Biblia Audio” wraz z 3 kolejnymi księgami Starego Testamentu)    ks. Proboszcz