1. W naszym województwie rozpoczynamy drugi tydzień ferii, wszystkim którzy wypoczywają życzę dobrego wykorzystania czasu .
  2. W tym tygodniu od poniedziałku do środy nie będzie mszy świętej. W czwartek msza w Dębołęce o 17.00 i w piątek 17.00 w Rudkach. W sobotę: (msza niedzielna) w Laskach Wałeckich 17.00.
  3. W najbliższy piątek z racji wspomnienia św. Matki Bożej z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego ustanowiony przez św. Jana Pawła II. Modlimy się za wszystkich chorych , niepełnosprawnych , służbę zdrowia i tych , którzy opiekują się zwłaszcza obłożnie chorymi. W kościele parafialnym o godz. 17.00 będzie sprawowana specjalna msza w intencji wszystkich chorych z naszej parafii, zwłaszcza tych których odwiedzam z posługą sakramentalną oraz tych którzy cierpią z powodu rozmaitych dolegliwości zdrowotnych.  Tak jak co roku osobom, które czują pewne niedomagania, są osłabione po chorobie Covidowej lub zmagają się z chorobami nowotworowymi udzielę sakramentu namszczenia , który jest sakramentem uzdrowienia i wzmocnienia naszego ducha i ciała. Proszę jednak o zabranie ze sobą kartki z wypisanym imieniem i nazwiskiem oraz miejscowością zamieszkania, celem zapisania w parafialnej księdze chorych. Podpis na kartce oznacza jednocześnie wyrażenie zgody na umieszczenie danych w księgach parafialnych.(RODO) Pół godziny przed mszą będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i możliwość osobistej adoracji oraz okazja do skorzystania ze spowiedzi.
  4. W czwartek z racji drugiego czwartku miesiąca w Dębołęce msza wotywna o Duchu św. Będziemy włączać w nasza modlitwę sprawy II Synodu Diecezji.
  5. Kancelaria Parafialna czynna w czwartek 18.00 – 19.00.
  6. Dziś po mszach zmiana tajemnic różańcowych. W miesiącu lutym modlimy się w intencji: wszystkich zgromadzeń zakonnych, a zwłaszcza o nowe powołania.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary (min. na prace remontowe i ofiary złożone w ubiegłą środę na zgromadzenia zakonne) 
  8. Dziękuję wyznaczonym rodzinom za posprzątanie naszych świątyń i  rozebranie dekoracji świątecznych.
  9. Dębołęka: Bóg zapłać paniom z Caritasu za rozebranie choinek i uporządkowanie dekoracji świątecznych oraz sprzątnięcie i przygotowaniu świątyni na dzisiejszą mszę. W minionym tygodniu zostały uzupełnione ubytki dachówek które się wysunęły oraz naprawiono uszkodzony fragment wieży kościoła. Bóg zapłać p. Bogusławie Wojdyła za dopilnowanie tych prac. O kosztach naprawy poinformuje za tydzień.
  10. Rudki: w gablocie jest wywieszone rozliczenie składek po 5 zł. za rok 2021.
  11. Po mszy do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego                 Ks. PROBOSZCZ