1. Dzisiejsza Niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego i jest poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. Zachęcamy, aby sięgać do tej Świętej Księgi nie tylko dziś, ale każdego dnia
  2. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim parafianom, którzy przyjęli zaproszenie na spotkania kolędowe. Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz za złożony dar serca. Pragnę jednocześnie przypomnieć , że nie były to spotkania obowiązkowe.
  3. Dziś mija 2 rocznica śmierci ks. Stanisława Meslina – wieloletniego proboszcza tej parafii. Dziękuję tym wspólnotom z naszej parafii, które już zamówiły za zmarłego kapłana mszę świętą. Zapraszam chętnych parafian na mszę w intencji ks. Stanisława do kościoła parafialnego na godz. 17.00 w najbliższy wtorek.
  4. W tym tygodniu msze w dni powszednie: Rudki – wtorek 17.00; Golce – środa 17.00 oraz w sobotę o godz. 17.00 (msza niedzielna) ; Dębołęka – czwartek 17.00, Karsibór piątek – 17.00. Msza niedzielna w Laskach Wałeckich w niedzielę godz. 9.00.
  5. W środę w Golcach przed mszą Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Kancelaria Parafialna czynna w czwartki od 18.00 – 19.00.
  7. Dziś po mszy u naszych członków Caritas istnieje możliwość złożenia dobrowolnej ofiary do puszek na tzw. „chleb św. Antoniego”. Zbiórka zasili konto naszej Parafialnej Caritas. Przy tej okazji przypominam o pomocy, której jako Caritas jesteśmy w stanie udzielić potrzebującym z naszej parafii (np. wykup recepty, dofinansowanie rehabilitacji , pomoc w zakupie opału i żywności itp.)
  8. W tym tygodniu we wtorek, 25 stycznia, kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon . Zachęcam do  dalszej osobistej modlitwy o jedność wyznawców Chrystusa.
  9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i posprzątanie świątyń. Po mszy do nabycia Gość Niedzielny .
  10. Przypominam rodzicom dzieci komunijnych o spotkaniu 2 lutego w Karsiborze o godz. 18.00 (Ofiarowanie Pańskie – poświęcenie świec).             ks.Proboszcz