1. W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan (18 – 25 stycznia).
  2. W tym tygodniu zakończenie spotkań kolędowych : poniedziałek i wtorek godz. 18.00 zapraszam parafian z Rudek i wszystkich innych którzy wcześniej nie mogli uczestniczyć w takim spotkaniu a chcieliby na nie przybyć.
  3. Msze św. w tym tygodniu w Rudkach poniedziałek i wtorek o godz. 18.00 , w Laskach Wałeckich we wtorek o 13.00 (msza pogrzebowa) i w sobotę o 17.00 (msza niedzielna): w Karsiborze w piątek o 17.00 . Nie będzie mszy w Golcach i w Dębołęce.
  4. We piątek, 21 stycznia – będziemy obchodzić Dzień Babci, a dzień pózniej  – Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.
  5. Za tydzień po mszy u naszych pań z Caritasu będzie możliwość złożenie dobrowolnej ofiary do puszek Caritas na chleb św. Antoniego na potrzebujących. Od kilku lat taka zbiórka odbywa się już tylko raz w roku w styczniu.
  6. Rudki: Jeszcze raz słowa podziękowania kieruję do członków Parafialnego Zespołu Synodalnego i Caritas oraz wszystkich, którzy zorganizowali i przybyli w ubiegłą niedzielę na mszę świętą i spotkanie opłatkowo-kolędowe do Rudek.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary (kolędowe i na remont świątyń) Bóg zapłać za obecność i wspólną modlitwę podczas spotkań kolędowych , które rozpoczynaliśmy specjalną mszą świętą.
  8. Po potkaniach kolędowych wracamy do wcześniejszych godzin otwarcia Kancelarii Parafialnej: czynna  w każdy czwartek od 18.00 – 19.00
  9. Dziękuję rodzinom za posprzątanie naszych świątyń. Po mszy do nabycia Nowy numer Gościa Niedzielnego.    Ks. Proboszcz