1. Wraz z dzisiejszą niedzielą ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia. Po tej niedzieli rozpoczynamy okres zwykły roku liturgicznego. Dziękujemy Bogu za Sakrament Chrztu Świętego, który obmywa nas z grzechu pierworodnego i włącza we Wspólnotę Kościoła.
  2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary (złożone na tacę w ubiegłym tygodniu na misję, na remonty naszych świątyń  oraz za kredę i kadzidło)
  3. Msze kolędowe – w tym tygodniu:

Poniedziałek i wtorek o godz. 18.00 w Dębołęce

Środa, czwartek – o godz. 18.00 w Golcach

Piątek – godz. 17.00 (msza zwykła) w Karsiborze

             – godz. 18.00 w Rudkach

Sobota – godz. 17.00 ( msza niedzielna) w Laskach Wałeckich

  1. Dziś po mszy (o 13.00) w Rudkach – spotkanie kolędowe z członkami i sympatykami Parafialnego Zespołu Synodalnego i Parafialnej Caritas. Bóg zapłać wszystkim paniom, które włączyły się w przygotowanie tego spotkania (także od strony kulinarnej)
  2. Rudki: została wymieniona uszkodzona w Nowy Rok szyba w gablocie przed kościołem (koszt 80 zł – sfinansowany z ofiar anonimowych ofiarodawców z puszki z tyłu kościoła) słowa podziękowania p. Pawłowi Muszyńskiemu za pomoc w wymianie uszkodzonej szyby.
  3. Kandydaci do bierzmowania , którzy w ubiegłym tygodniu złożyli dzienniczki – po mszy zapraszam do zakrystii po odbiór nowych książeczek.
  4. Rodzicom dzieci komunijnym przypomnę że następne spotkanie odbędzie się 2 lutego w Święto Matki Bożej Gromnicznej (02.02.2022) o godz. 18.00 w Karsiborze (tego dnia dzieciom zostaną poświęcone świece)
  5. Przypomnę że Kancelaria Parafialna na czas spotkań kolędowych w kościele czynna jest w czwartki od 19.30 – 20.00.
  6. Dziękuję rodzinom za posprzątanie  naszych świątyń. Dziś po mszy nowy nr Gościa Niedzielnego (w cenie 8 zł)                                              Ks. Proboszcz