1. W najbliższy czwartek będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego – czyli święto Trzech Króli. To także Misyjny dzień dzieci. Ofiary które tego dnia złożymy na  tacę w całości przeznaczone są na cele misyjne. Po mszach poświęcę kredę i kadzidło (woda będzie do zabrania po specjalnej mszy kolędowej). Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę:

                    Golce 8.30   Karsibór 10.00   Dębołęka 11.30   Rudki 13.00

  1. W czwartek przypada także kolejna rocznica święceń biskupich Biskupów : Edwarda Dajczaka (32) i Pawła Cieślika (27) – jubilatów otaczamy naszą modlitwą.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego, tradycyjnie jednak do dnia 2 lutego – pozostawiamy świąteczny wystrój w naszych świątyniach i domach oraz śpiewamy kolędy.
  3. W przyszłą niedzielę po mszy, która będzie odprawiana w intencji członków Parafialnego Zespołu Synodalnego – odbędzie się tradycyjne spotkanie opłatkowe połączone z kolędowaniem – na które zapraszamy zwłaszcza członków i sympatyków PZS , Caritas oraz wszystkich , którzy pragną przeżyć to spotkanie we wspólnocie
  4. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po mszach zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc styczeń „O pokój na świecie w naszej Ojczyźnie i w naszych rodzinach”
  5. WIZYTA DUSZPASTERSKA: W tym roku ze względu na wciąż panującą pandemię ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE odbędą się w zmienionej formie : zapraszam poszczególne rodziny z danej miejscowości do kościoła na specjalną mszę św. w ich intencji zakończoną błogosławieństwem kolędowym, które przeniesiemy do naszych domów. Z tej mszy zabierzemy ze sobą specjalne buteleczki z wodą święconą oraz kolędowym obrazkiem. Po przyjściu do domu proszę, aby rodzina odmówiła modlitwę OJCZE NASZ i głowa rodziny poświęciła mieszkanie przyniesioną z kościoła wodą święconą. Plan spotkań jest wywieszony w gablotach i dostępny na stronie parafialnej.
  6. Kancelaria Parafialna na czas spotkań kolędowych w kościele czyli do 18 stycznia br. czynna w czwartki od 19.30 – 20.00
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary oraz posprzątanie świątyń.  Dziękuję wszystkim parafianom za życzenia świąteczne i noworoczne.
  8. Przypomnę że nowy Numer Gościa Niedzielnego za tydzień w cenie 8 zł.             Ks. Proboszcz