1. Jutro 1 listopada rozpoczniemy miesiąc zadumy, pamięci i szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Msze święte w UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH będą odprawiane według następującego porządku: 

   Golce i Dębołęka – godz. 9.00;  Karsibór i Rudki – godz. 11.30

  1. Po mszy udamy się na cmentarz gdzie odbędzie się nabożeństwo z procesją za naszych bliskich zmarłych. Po nabożeństwie będzie możliwość poświęcenia nowych pomników.
  2. Z kolei 2 listopada przypada liturgiczne wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – DZIEŃ ZADUSZNY. Porządek mszy św. wraz z pierwszym nabożeństwem wypominkowym:         

Golce i Dębołęka – 16.30  ;   Karsibór  i  Rudki – g. 18.00.

  1. W dniach od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza z równoczesną modlitwa za zmarłych można zyskać odpust zupełny . Można go ofiarować wyłącznie za zmarłych.
  2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc listopad : modlimy się za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Msze św. w pozostałe dni bieżącego tygodnia :

 Dębołęka – czwartek g. 17.00; Karsibór – piątek g. 17.00 (po mszach nabożeństwa wspominkowe)  i Rudki – w sobotę o godz. 9.00 (bez wypominek) , Laski Wałeckie – sobota g. 17.00 (msza niedzielna – po mszy wypominki)

  1. W przyszłą sobotę od 10.00 z posługą sakramentalną odwiedzę chorych i starszych z racji   I-szej soboty miesiąca.
  2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę, remont kościołów, a także ofiary wypominkowe.
  3. Dziękuję za wyznaczonym rodzinom, którzy w ubiegłym tygodniu sprzątali kościół. O posprzątanie za tydzień prosimy następne rodziny. Dziękuję za przygotowanie dekoracji listopadowych.
  4. Po mszy do nabycia nowy numer nr Gościa Niedzielnego                                                                             ks. Proboszcz