1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca: po mszy zmiana tajemnic różańcowych w miesiącu październiku modlimy się o ducha modlitwy dla naszych rodzin, a zwłaszcza o umiłowanie modlitwy różańcowej ”.  
  2. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie odprawiać będziemy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem po mszy w te dniu kiedy w danej miejscowości jest msza święta. W niedzielę zaś proszę przedstawicieli Żywego Różańca o poprowadzenie modlitwy różańcowej 15 minut przed mszą św.  Zachęcam do wytrwałego odmawiania tej modlitwy, zwłaszcza w rodzinach.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się ” . Tradycyjnie po mszy młodzież bierzmowana będzie prosić o wsparcie poprzez złożenie dobrowolnej ofiary do puszek. Zbiórka środków na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” stanowi od 21 lat „żywy pomnik”, który Polacy budują Ojcu Świętemu. Zebrane ofiary są przeznaczone na stypendia dla ubogiej, zdolnej młodzieży i studentów.
  4. W czwartek przypada wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej – msza wraz z poświęceniem różańców dzieciom komunijnym w Karsiborze o godz.18.00 (dla wszystkich dzieci)
  5. Ze względu na msze św. w czwartek Kancelaria w tym tygodniu czynna wyjątkowo w piątek od 18.00 – 19.00.
  6. Msze św. w tym tygodniu: poniedziałek w Rudkach  17 .00  (popogrzebowa bez nabożeństwa różańcowego) i  wtorek w Rudkach godz. 17.00 –(popogrzebowa z nabożeństwem różańcowym); środa w Golcach  o 17.00 (po mszy nabożeństwo różańcowe); w czwartek  w Karsiborze o 17.00 (msza z poświęceniem różańców.)  ; w piątek nie mam mszy . Msza (niedzielna) w Laskach Wałeckich w sobotę o godz. 17.00
  7. W sobotę 9 października o godz. 12.00 – spotkanie w kościele w Karsiborze dla grupy młodszej i o godz. 13.00 w kościele w Rudkach również dla grupy młodszej  (klasy 8) .
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu do puszek na KUL i Kształcenie w Diecezji.
  9. Golce: Odbiór prac remontu ratunkowego wieży został przesunięty z ubiegłego tygodnia na przyszły wtorek tego tygodnia.
  10. Dziękuje rodzinom za posprzątanie naszych oraz za dekoracje październikowe.
  1. Po mszy do nabycia nowy numer nr Gościa Niedzielnego .                                                     Ks. Proboszcz