1. Stajemy dziś w duchowej łączności z Pielgrzymami i Pasterzami naszej Diecezji, którzy przybyli dziś do Skrzatusza, aby u Matki Bożej Zranionej Miłości i Naszej Nadziei – rozpocząć uroczyście przygotowanie do Wielkiego Jubileuszu 50 -lecia istnienia naszej Diecezji.
  2. Msze św. w tym tygodniu: we wtorek w Rudkach o godz. 17.00 i w sobotę; w środę w Golcach o  00; w czwartek w Dębołęce o godz. o 17.00;  w piątek  w Karsiborze o godz. 17.00 ; w sobotę  w Golcach  o godz.  17.00 (msza niedzielna) oraz  w Rudkach o godz. 18.00; W Laskach Wałeckich msza w niedzielę o 9.00.
  3. Spotkania z rodzicami dzieci komunijnych (dla rodziców z obu szkół): w sobotę (25.09) o godz. 19.00 w
  4. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek : św. Męczenników Koreańskich, wtorek: św. Mateusza Apostoła, Ewangelisty; czwartek: św. Ojca Pio z Pietrelciny.
  5. Pozostał ostatni tydzień na dostarczenie wypełnionych deklaracji zgłaszających nowych kandydatów do bierzmowania z obecnych klas ósmych.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary , modlitwę i posprzątanie naszych świątyń. Proszę o przygotowanie świątyń na następny tydzień wyznaczonych parafian.
  7. Za tydzień po mszach będzie można złożyć swoją dobrowolną ofiarę do puszek na Kształcenie w naszej Diecezji i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  8. Dziękuję za złożone życzenia urodzinowe jak również za zamówione msze święte w mojej intencji.
  9. Po mszy do nabycia nowy numer nr Gościa Niedzielnego                                Ks. Proboszcz