1. W tym tygodniu w środę przypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Dziękujemy Bogu za wolną Polskę i prosimy Go o pokój na świecie jak również modlimy się za wszystkich poległych, którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny. Msza św. w Golcach o godz. 17.00
  2. Również w środę rozpoczyna się nowy roku szkolno-katechetyczny. W tym roku podobnie jak w ubiegłym z powodu pewnych ograniczeń sanitarnych nie będzie mszy na rozpoczęcie roku. Zachęcam by dzieci skorzystały ze spowiedzi św. przed niedzielną mszą świętą.
  3. Liturgia w tym tygodniu: wtorek : Rudki o 15.00 (pogrzebowa); w środę  Golce o 17.00 czwartek Dębołęka o 17.00  piątek Karsibór o godz. 17.00 oraz w sobotę: w Rudkach o 15.00 (msza dożynkowa) Laski Wałeckie o 17.00 (msza niedzielna).
  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych – w miesiącu wrześniu modlimy się : za dzieci i młodzież oraz wszystkich katechetów i nauczycieli, a także za rodziców, aby nie ulegali współczesnym nurtom, które zdecydowanie sprzeciwiają wzorom chrześcijańskiego modelu wychowania dziecka i rodziny .
  2. W przyszłą niedzielę w Wałczu przejdzie 7 MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY.  Porządek marszu : 14.00 –  wymarsz z Placu Papieża Jana Pawła II (kościół Miłosierdzia Bożego) ok. 14.30  msza święta na Ogrodach Kapucyńskich (ul Orla 11) Wszystkich chrześcijan, dla których życie i rodzina stanowi wartość  serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym marszu.
  1. Za tydzień po mszy będzie można nabyć Jubileuszowe Diecezjalne Kalendarze na rok 2022 w cenie 10 zł. (50 lecie Diecezji)
  2. W przyszłą sobotę od 10.00 odwiedzę chorych i starszych z posługą sakramentalną.
  3. Za tydzień w niedziele po mszach – rodzice obecnych klas 8 będą mogli o pobrać deklaracje do bierzmowania celem zapisania kandydata do przygotowania do bierzmowania. (klasy 1 – szkoła średnia, po rocznej przerwie wznowią swoje przygotowanie – termin spotkania zostanie podany za tydzień)
  4. U ministrantów lub w zakrystii do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
  5. Golce:  Pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy w minionym tygodniu sprzątali po remoncie naszą świątynie. Bóg zapłać także ofiarodawcom, którzy złożyli wcześniej swój dar materialny na zakup dywanu do kościoła                         Ks. Proboszcz