OGŁOSZENIA NA 22 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 29.08.2021

1. W tym tygodniu w środę przypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Dziękujemy Bogu za wolną Polskę i prosimy Go o pokój na świecie, jak również modlimy się za wszystkich poległych, którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny. Msza św. w Golcach o godz. 17.00.

2. Również w środę rozpoczyna się nowy roku szkolno-katechetyczny. W tym roku podobnie jak w ubiegłym z powodu pewnych ograniczeń sanitarnych nie będzie mszy na rozpoczęcie roku. Zachęcam by dzieci skorzystały ze spowiedzi św. przed niedzielną mszą świętą.

3. Liturgia w tym tygodniu:

  • wtorek: Rudki o 15.00 (pogrzebowa);
  • środa: Golce o 17.00;
  • czwartek: Dębołęka o 17.00;
  • piątek: Karsibór o 17.00;
  • sobota: Rudki o 15.00 (msza dożynkowa), Laski Wałeckie o 17.00 (msza niedzielna).

4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych – we wrześniu modlimy się za dzieci i młodzież oraz wszystkich katechetów i nauczycieli, a także za rodziców, aby nie ulegali współczesnym nurtom, które zdecydowanie sprzeciwiają wzorom chrześcijańskiego modelu wychowania dziecka i rodziny .

5. W przyszłą niedzielę w Wałczu przejdzie 7 MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY. Porządek: 14.00 – wymarsz z Placu Papieża Jana Pawła II (kościół Miłosierdzia Bożego), ok. 14.30 msza święta na Ogrodach Kapucyńskich (ul Orla 11). Wszystkich chrześcijan, dla których życie i rodzina stanowi wartość, serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym marszu.

6. Za tydzień po mszy będzie można nabyć Jubileuszowe Diecezjalne Kalendarze na rok 2022 w cenie 10 zł. (50 lecie Diecezji)

7. W przyszłą sobotę od 10.00 odwiedzę chorych i starszych z posługą sakramentalną.

8. Za tydzień (w niedzielę) po mszach rodzice obecnych klas 8 będą mogli o pobrać deklaracje do bierzmowania, aby zapisać kandydata do przygotowania do bierzmowania (klasy 1 – szkoła średnia, po rocznej przerwie wznowią swoje przygotowanie – termin spotkania zostanie podany za tydzień)

9. U ministrantów lub w zakrystii do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

10.Golce: Pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy w minionym tygodniu sprzątali po remoncie naszą świątynię. Bóg zapłać także ofiarodawcom, którzy złożyli wcześniej swój dar materialny na zakup dywanu do kościoła.