1. Z racji przypadającego w najbliższą niedzielę wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżnych, za tydzień po wszystkich mszach poświecę pojazdy mechaniczne. Jak co roku ofiary złożone przy okazji poświęcenia przeznaczone są na pojazdy dla polskich misjonarzy, pracujących na różnych kontynentach.

2. Nie będzie mszy św. w tym tygodniu, nie będzie czynna kancelaria parafialna w czwartek! W sprawach pilnych (do chorego, w sprawie pogrzebu) proszę o kontakt telefoniczny. 

3. Msza św. (niedzielna) w sobotę w Golcach o 17.00 (msza niedzielna)  w przyszłą niedzielę  Laskach Wałeckich o 9.00.

4. W niedzielę przypadają imieniny ks. Biskupa Krzysztofa Zadarki i ks. Biskupa Krzysztofa Włodarczyka – w naszych modlitwach pamiętajmy o solenizantach.

5. Najbliższa niedziela jest dniem wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom z racji wspomnienia ich patronów Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny – tego dnia będziemy na mszach o nich w sposób szczególny pamiętać.

6. Golce: Bóg zapłać za wpłaty na remont świątyni (za maj i czerwiec zebraliśmy 1000 + 170 zł wpłaty na konto)

7. Rudki: w piątek w domu parafialnym o godz. 18.00 odbędzie się zebranie członków Parafialnej Caritas i organizatorów Odpustu Parafialnego.

8. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy materialnie wspierają wszystkie dzieła w naszej parafii.

9. W minionym tygodniu wpłaciłem I-szą ratę ubezpieczenia naszych kościołów (Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych) w kwocie 710 zł. Za tydzień taca w całości przeznaczona jest na KUL i kształcenie w Diecezji.

10. Dziękuję rodzinom, które sprzątały świątynie.

11. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego.            

ks. Proboszcz