1. Msze św. w tym tygodniu: wtorek w Rudkach o godz. 17.00; czwartek w Laskach Wałeckich (Odpust) o godz 17.00; piątek w Karsiborze o 17.00; w sobotę w Karsiborze o godz. 16.00 (msza popogrzebowa), w Laskach Wałeckich o godz. 17.00 (msza niedzielna)

2. Kancelaria parafialna ze względu na Odpust w Laskach Wałeckich czynna będzie w czwartek od 18.30 do 19.30.

3. Laski Wałeckie – z racji piątkowego wspomnienia MB Szkaplerznej, msza św. Odpustowa ostanie odprawiona dzień wcześniej w czwartek 15 lipca o godz. 17.00. Zapraszam serdecznie do udziału w uroczystości. Przed msza okazja do spowiedzi świętej.

4. Golce: w ubiegły czwartek podpisałem umowę w Starostwie Powiatowym w Wałczu w ramach przyznanej dotacji na prace remontowe przy naszym zabytku (III etap remontu wieży kościoła) w kwocie 10000 zł.

5. Zapowiedzi przedślubne: Oskar Bielewicz, kawaler zamieszkały w Bydgoszczy, obecnie w parafii pw. św. Mikołaja w Wałczu i Katarzyna Szałowińska, panna zamieszkała w parafii pw. św. Mikołaja w Wałczu (wcześniej w Rudkach) – zap. 2.

6. Dziękuję za posprzątanie świątyń. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego. Witam przybyłych gości – i życzę wszystkim miłego wypoczynku.

Ks. Proboszcz