1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. W miesiącu lipcu modlimy się: Za wszystkich podróżujących i wypoczywających na wakacjach, aby Boża Opatrzność nad nimi czuwała

2. Msze św. w tym tygodniu: we wtorek w Rudkach o godz. 17.00; w środę w Golcach o godz. 17.00; w czwartek w Dębołęce o godz. 17.00 (wotywna o Duchu Św.); w piątek w Karsiborze o godz. 17.00; w sobotę w Rudkach o godz. 16.00, w Laskach Wałeckich (niedzielna) o godz. 17.00.

3. Kancelaria parafialna czynna w czwartek o 18.00 – 19.00.

4. W tym tygodniu przypada drugi czwartek miesiąca w związku z trwającym synodem diecezjalnym zostanie odprawiona w Dębołęce msza wotywna o Duchu Świętym. Zapraszam na tę mszę zwłaszcza członków Parafialnego Zespołu Synodalnego.

5. Dziękuję za posprzątanie świątyń i wszelkie ofiary.

6. Rudki: Dziękuję panu sołtysowi za wykoszenie trawy przy kościele.

7. Golce: W piątek otrzymałem informacje z Urzędu Marszałkowskiego o przyznaniu dotacji na III etap remontu wieży kościoła. Nasz wniosek uzyskał pozytywną akceptację na 71 beneficjentów z całego województwa zachodniopomorskiego przyznano nam największą kwotę dotacji (70 000 zł)

8. Zapowiedzi przedślubne: Oskar Bielewicz, kawaler zamieszkały w Bydgoszczy, obecnie w Parafii św. Mikołaja w Wałczu i Katarzyna Szałowińska, panna zamieszkała w Parafii św. Mikołaja w Wałczu (wcześniej w Rudkach) – zap. 1

9. Po mszy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego